KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354200

nr 1235 4200

Dan Martin

(1910-1999), Sverige

Oljemålning, Dan Martin (1910-1999), landskap. Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm

Dan Martin, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:40:53

Dan Martin

Läs mer om Dan Martin